Strona główna | e-mail
Strona główna

O firmie

Firma TRANS-MAN DKG Mancewicz Sp. Jawna zajmuje się transportem oraz spedycją w kraju i za granicą od 1979 roku.

Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Unii Europejskiej i Białorusi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku, gwarantując dostarczanie powierzonego nam towaru w szybki oraz bezpieczny sposób. Specjalizujemy się w przewozie półtusz na wisząco ( chłodnie hakowe ) oraz w ładunkach drobnicowych w relacji Polska - Litwa, Łotwa, Estonia. 

Działalność nasza jest ukierunkowana przede wszystkim na obsługę transportu międzynarodowego.

Główne kierunki to Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Bułgaria, Rumunia, Włochy, Hiszpania, Węgry. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do wskazanych kierunków. Podejmiemy się chętnie transportów także do innych krajów.

Dbamy o jakość naszych usług poprzez stałe unowocześnianie naszej floty. Dysponujemy ciągnikami siodłowymi spełniającymi normę EURO 5 oraz nowymi chłodniami hakowymi i plandekami firankami o pojemności 66 palet.

Zdajemy sobie sprawę z obecnej tendencji do minimalizowania kosztów działalności w związku z tym uwzględniamy ten czynnik przy ustalaniu kosztów transportu. Jesteśmy w stanie przedstawić Państwu bardzo dobrą ofertę i dostosować ją do Państwa potrzeb, nie umniejszając przy tym jakości oferowanych usług.

KRAJOWY cała Polska MIĘDZYNARODOWY
Najczęściej wyjeżdżamy do następujących krajów:
1. LITWA
2. ŁOTWA
3. ESTONIA
4. CZECHY
5. SŁOWACJA
6. WĘGRY
7. FRANCJA
8. WIELKA BRYTANIA
9. WŁOCHY
10. HISZPANIA
11. NIEMCY
12. AUSTRIA
13. HOLANDIA
14. BELGIA
15. LUXEMBURG
16. SłOWENIA